Günlük Hayat, Tüm Yazılar

Müzikle Yoğrulan Tasarım Tutkusu

Yeni yılla birlikte aramıza katılan Bahadır -her ne kadar bir araya gelemesek de- enerjisini kameralardan dahi hissedebildiğimiz bir arkadaşımız. Bahadır, küçük yaşlarda fantastik kahramanlara ilgi duyarak ve çizgi roman okuyarak büyümüş. Zamanının en ünlü mizah dergisi olan HIBIR’ın çizim masalarında karikatürist olarak iş ve çizim hayatına başlamış.

Metal müziğe olan tutkusu onu bu alanda profesyonel bir müzisyen yapmış. Yirmi yıl boyunca grubu ile birlikte hem ülkemizde hem de dünyanın birçok yerinde konserler vermiş, bir anlamda metal müzik konusunda ülkemizin temsilcisi olmuş. Müziğe olan bu aşkı devam eden Bahadır, 25 yılı bulan reklamcılık ve tasarım kariyerinin müzikten çok etkilendiğini söylüyor.

Reklam kariyerinin önemli bir kısmını Türkiye’nin öncü ajanslarında geçiren Bahadır, sağlık iletişiminin öncüsü Pitstop’ta olmaktan dolayı çok mutlu (kendi beyanıdır). Kendisine sosyal mesafe içerisinde samimiyetle hoş geldin diyor; aynı ofiste ve konser salonlarında buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

Etiketler: Pitstop

Bunlar da ilginizi çekebilir