Günlük Hayat, Tüm Yazılar

Fulya’dan Mükemmel Pitstop Zamanlaması

Pitstop’un yeni marka temsilcisi Fulya Elçioğlu ile tanıştığınızda sizde bıraktığı en hızlı izlenim, çok yönlü bir kişilik olduğu. Fulya’da hayatı her şeyiyle gerçek bir deneyim olarak kucaklamaya dönük sürekli bir motivasyon var. Çocukken veteriner olmak istemiş ancak açık yaralara bakamadığını anlayınca başka yollar çizmiş. Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünden mezun olmuş. Okulda aldığı reklamcılık ve metin yazarlığı dersleri onu sektöre bir yazar olarak hazırlasa da metin yazarı olarak gittiği iş görüşmesinden 6 yıllık marka temsilcisi olarak çıkmış. (aramızda kalsın, kendisi gizli gizli yazmaya devam ediyor)

İş dışındaysa yukarıda bahsettiğimiz %100 motive yaşam oburu Fulya, bize herhangi bir zamanda dünyanın herhangi bir yerinden el sallayabilir. ‘’Seyahat etmek ve yeni deneyimler kazanmak en büyük hobim. Bir şehri sadece gezerek değil de farklı veya eğlenceli bir deneyimi varsa onunla birlikte tanımayı daha çok seviyorum.’’ diyor. Fulya bir ‘mutlaka yapılması gerekenler’ listesi hazırlamış ve listeyi tamamlamadan durmaya niyeti yok. Bu yaz Göksu’dan Boğaz’a doğru kano yaparak başlamış. Gösterişsiz (!) listesinde Alaska’da somon balıkları arasında paddle board yapmaktan Petra’da çölde konaklamaya ve Roma’da motosikletle gezmeye kadar pek çok deneyim ‘tik’ atılmayı bekliyor.

Fulya Elçioğlu kanoda
Fulya Elçioğlu kanoda

Fulya tam bir Formula 1 hayranı. Türkiye GP’sinden önce İstanbul’da bir tanıtım filminin çekimleri sırasında F1’in yıldız pilotlarından Pierre Gasly, yarış arabasıyla daha önce çalıştığı ajansın önünden yıldırım gibi geçince, onu F1’e bağlayan güçlü bir an yaşamış. Fulya Elçioğlu’na hoş geldin diyor, kendisiyle olan yarışında güç kazandıracak uzun bir Pitstop deneyimi diliyoruz.

Etiketler: Pitstop

Bunlar da ilginizi çekebilir