Günlük Hayat, Tüm Yazılar

Renklere Hayran, Renkli Arkadaşımız Hasan…

Pitstop ailesine yeni normalde katılan Hasan, 1997 yılında “renk ayrımı” firmasında ilk kez tasarım ve baskı işleri ile buluştu. Bu buluşma Hasan’ın yaptığı işe aşık olması ile devam etti. Uzun süre farklı ajanslarda çalışan ve renkleri hayatının önemli bir parçası yapan Hasan’ın yolu bir süre önce medikal ajanslarla kesişmiş. “Meslek lisesinde kimya bölümünü okumam sanırım medikal ajanslarda çalışmam içinmiş” diyor Hasan, biraz kader ağlarını örmüş anlaşılan. “Çeşitli sektörlere hizmet veren ajanslarda çalıştım. Fakat medikal ajans başkaymış” derken biz iyi bir şeyden bahsettiğini düşünmek istiyoruz (evet, olumlu anlamda söylemiş.)

“İki çocuğumla ve çok sevdiğim karımla vakit geçirmeyi çok seviyorum. Tabi ki yemek yemeyi de. Güzel hamur açarım. Evde et, hamur ve tamirat işleri benden sorulur” diyerek pandemi sonrası için beklentimizi oldukça yükseltiyor. Hamuru grafik olarak orantısal hazırlaması gibi bir beklentimiz olmasa da bir kahvaltı vakti mutlaka eserlerini tatmak isteriz.

Cesur isminde bir muhabbet kuşu olan Hasan’ın hayvanlarla arası çok iyi. Gün içinde Cesur’la sohbet ediyor, puzzle ile eğlenmeyi seviyor ve uzaktan da olsa Pitstop’un çalışanlarıyla tanıştığı için mutluluk duyuyor. Biz de seni tanıdığımıza mutlu olduk Hasan, hoş geldin renkli insan.

Etiketler: Pitstop

Bunlar da ilginizi çekebilir